Image

Styret

Mette Vårdal (Oppland Ungdomslag)
Leiar
E-post: mette@ungdomslag.no
Tlf. 913 68 956

Marit Nerås Krogsæter (Sunnmøre frilynde Ungdomssamlag)
Politisk nestleiar
E-post: marit.krogsaeter@ungdomslag.no

Terje Svindseth (Bygdelagssamskipnaden)
Organisatorisk nestleiar

E-post: terje.svindseth@ungdomslag.no 

Tone Mjelde (Hordaland Ungdomslag)
Styremedlem 
E-post: 
tone.mjelde@ungdomslag.no
 

Morten Nilsen (Nordland Ungdomsfylking)
Styremedlem 
E-post: morten.nilsen@ungdomslag.no


Torbjørn Bergwitz Lauen (Hordaland Ungdomslag)
Styremedlem

E-post: torbjorn@ungdomslag.no

Kevin André Kuntze Theigmann 
(Nordland Ungdomsfylking)
Styremedlem
E-post: kevin.Theigmann@ungdomslag.no

Vara til styremedlemmene

 

Endre Strømsjordet Myhre (Oppland Ungdomslag)
1. vara til styret
E-post: endre.myhre@ungdomslag.no
 

Stian Johannessen (Inn-Trøndelag Ungdomssamlag)
2. vara til styret
E-post: stian.johannessen@ungdomslag.no
 

Marie Nicolaisen (Bygdelagssamskipnaden)
3. vara til styret
E-post: marie.nicolaisen@ungdomslag.no


Styret er valt på landsmøtet i Noregs Ungdomslag, 23. april 2017.

Image

Frå venstre: Endre, Terje, Marit, Morten, Kevin, Mette, Torbjørn, Marie og Tone. Stian var ikkje til stade då biletet vart teke.




 Image
 Image
 Image
 Image
 Image
 Image

Noregs Ungdomslag • Øvre Slottsgate 2 B, 0157 Oslo • Tlf 24 14 11 10 • post@ungdomslag.no • Ansvarleg redaktør: Eli Ulvestad
IBAN NO51 810107 00027, SWIFT DABANO22

Design og publiseringsløsning: mpDesign